Spegel teak

Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, fanerad i teak, 1900-talets mitt, Johansfors spegelfabrik, 56x63 cm.

Kuntoraportti

904960

Päivämäärä:

2021-04-19