Spegel teak
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, fanerad i teak, 1900-talets mitt, Johansfors spegelfabrik, 56x63 cm.
Kuntoraportti
904960
Päivämäärä:
2021-04-19