Vaxtavla Sydeuropa

Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa
Vaxtavla Sydeuropa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAXTAVLA, sydeuropa, 17/1800-tal, katolskt motiv, senare infattning, ca 9x7 cm

Åldersrelaterat slitage

904966

2021-04-20