Bruno Mathsson, dagbädd
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, björk, brännstämplad "Firma Karl Mathsson, Värnamo, Sweden" daterad 1967, modellen formgiven 1957, höjd ca 47, samt 200x97 cm
Utan madrass, bruksslitage, fläckar och repor
904974
2021-04-20