Bruno Mathsson, dagbädd

Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd
Bruno Mathsson, dagbädd

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, björk, brännstämplad "Firma Karl Mathsson, Värnamo, Sweden" daterad 1967, modellen formgiven 1957, höjd ca 47, samt 200x97 cm

Utan madrass, bruksslitage, fläckar och repor

904974

2021-04-20