Räknemaskin

Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin

Klubbat för:

950 SEK

800 SEK

RÄKNEMASKIN, Aktiebolaget Original-Odhner, Göteborg, 1900-talets första hälft, svartlackerad metall, längd ca 38 cm

Slitage, handtag med skada

904980

2021-04-21