Klubbat för:
950 SEK
800 SEK
RÄKNEMASKIN, Aktiebolaget Original-Odhner, Göteborg, 1900-talets första hälft, svartlackerad metall, längd ca 38 cm
Slitage, handtag med skada
904980
2021-04-21