Gösta Werner, litografi

Gösta Werner, litografi
Gösta Werner, litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GÖSTA WERNER (1909-92): "Ishavsfolk", numrerad,signerad samt daterad, 214/216, Gösta Werner-72, färglitografi, bladmått ca 43x51cm

Ej examinerad ur ram, något gulnad

904993

2021-04-19