Serveringsvagn 1930-tal

Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal
Serveringsvagn 1930-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, betsat trä, 1930-tal, lös bricka, höjd 65, 76x46 cm

Bruksslitage

904997

2021-04-20