Tomas Renström

Tomas Renström
Tomas Renström
Tomas Renström
Tomas Renström
Tomas Renström
Tomas Renström

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOMAS RENSTRÖM (samtida) "Maskin & Kontinent", signerad och daterad -90, collage och tempera, ca 59x44 cm

905001

2021-04-20