Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD / SKÅP, ett par, 1900-talets andra hälft, fanérad med mahogny, beslag och fotavslut i mässing, skåpluckor med räfflad dekor med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 74,5, samt 94,5x45 cm

Bruksslitage, repor och fläckar

905003

2021-04-20