Ljuskrona rokokostil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, omkrign 1900-talets mitt, stomme i gulmetal, behängd med olikaformade prismor, diameter 43 cm, höjd ca 70 cm inkl kopp
2 droppformade prismor saknas, mindre nagg kan förekomma, ej funktionstestad
905006
2021-04-25