Uniform Sovjetunionen
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
UNIFORM, Sovjetunionen, Major / Örlogskapten, dekor av släpspännen på bröstet, byxor midjemått ca 75 cm ytterbensmått 95 cm, skjorta bröstvidd 96 cm bottenvidd 96 cm, kavaj bröstvidd 100 cm, slips, hatt innermått diameter ca 53 cm
Bruksskick med ställvis slitage
905007
2021-04-26