Uniform Sovjetunionen

Uniform Sovjetunionen
Uniform Sovjetunionen
Uniform Sovjetunionen
Uniform Sovjetunionen
Uniform Sovjetunionen
Uniform Sovjetunionen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

UNIFORM, Sovjetunionen, Major / Örlogskapten, dekor av släpspännen på bröstet, byxor midjemått ca 75 cm ytterbensmått 95 cm, skjorta bröstvidd 96 cm bottenvidd 96 cm, kavaj bröstvidd 100 cm, slips, hatt innermått diameter ca 53 cm

Bruksskick med ställvis slitage

905007

2021-04-26