Marti Rytkönen vas
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MARTTI RYTKÖNEN, vas, glas, Kosta Boda, signerad, 1990-tal, blått underfång med rödtonad mynning, signerad "Kosta Boda M Rytkönen 40100", höjd 20 cm.
Enstaka repor undertill, i övrigt gott skick.
905022
2021-04-25