Spegel Claes Hultberg

Spegel Claes Hultberg
Spegel Claes Hultberg
Spegel Claes Hultberg
Spegel Claes Hultberg
Spegel Claes Hultberg
Spegel Claes Hultberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1900-tal, Claes Hultberg, bronserad och förgylld ram, dekor av pärlstav, krönande rosett, ljushållare i mässing, stämpelmärkt à tergo, mått 52x31,5x12,5 cm

Mindre färgbortfall, lagningar

905025

2021-04-25