Skrivbord "Österbybruk"

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, "Österbybruk", IKEA:s 1700-talsserie,1990-tal, svartmålat, profilerad skiva, en låda i front, lätt svängda ben, brännmärkt, höjd ca 76, 118x60 cm

Skivan med slitage/skador

905034

2021-04-21