Sideboard 1940-tal

Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal
Sideboard 1940-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

2 000 SEK

SIDEBOARD, funkis, fanerat med björk, flyttbart hyllplan, skåp med fasta hyllplan invändigt, höjd ca 78 cm, 149x30 cm

Slitage, sliten lack på skåpsdörr samt lådfronter, skåpets lås trögt

905035

2021-04-21