Klubbat för:
4 800 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, funkis, fanerat med björk, flyttbart hyllplan, skåp med fasta hyllplan invändigt, höjd ca 78 cm, 149x30 cm
Slitage, sliten lack på skåpsdörr samt lådfronter, skåpets lås trögt
905035
2021-04-21