Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): "Man med urna", signerad och daterad Bror Ingemar -87, olja på duk, ca 87x73 cm
UTSTÄLLD: Waldemarsudde 1993

905050

2021-04-24