Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGPENDYL, urtavlan märkt Joh. Nyberg, Stockholm (Johan N, 1740-1801), gustaviansk, 1700-talets slut, höjd ca 87 cm, pendel och nyckel finns
Slitage, mindre förgyllningsbortfall
905059
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här