Karmstol gripsholmsmodell

Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell
Karmstol gripsholmsmodell

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

ARNE NORELL, karmstol, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstol, bemålad, rutig klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage, klädsel delvis blekt

905061

2021-04-19