Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
ARNE NORELL, karmstol, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsstol, bemålad, rutig klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Brukslitage, klädsel delvis blekt
905061
2021-04-19