Åke Johansson etsning

Åke Johansson etsning
Åke Johansson etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE JOHANSSON (Sverige, född 1948): Vilande tiger, signerad Åke Johansson, numrerad 40/120, etsning, bladmått 45x35 cm

905064

2021-04-19