Stolar 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, efter Marcel Breuer, kromad stomme, sits och rygg i bok och rotting, sitthöjd ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

3 sitsar med skador

905066

2021-04-19