Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, efter Marcel Breuer, kromad stomme, sits och rygg i bok och rotting, sitthöjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
3 sitsar med skador
905066
2021-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner