Hyllsystem Poul Cadovius
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POUL CADOVIUS, hyllsystem, "System Royal", 1960-tal, teakfanér, bestående av 5 väggskåp ca 80x37-24, 1 byrå höjd ca 71, 65x43, 8 hyllplan ca 70-80x20-30, 5 stänger ca 177 cm, skruvar mm medföljer, nyckel finns
Bruksslitage, repor, träavslag, SAV garanterar ej att alla skruvar mm finns
905070
2021-04-19