Målning

Målning
Målning
Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Vadande kvinna, signerad Mollie Heilborn, kopia efter Zorn, olja på pannå, ca 28x18 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

905076

2021-04-19