Trasmattor

Trasmattor
Trasmattor
Trasmattor
Trasmattor
Trasmattor
Trasmattor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRASMATTOR, 6 st, tuskaft med rosengång, 1900-talets andra hälft, 260 x 63 cm, 150 x 63 cm, 2 st 180 x 63 cm, 283 x 62 cm, 206 x 78 cm.

Bruksslitage.

905096

2021-04-24