Stolar 1 par

Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska Lindomearbete, s.k. "Nollstolar", skuren dekor, signerade AOS, sitthöjd 47 cm

Renoverade och kompleterade, slitage

905097

2021-04-22