Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut, möjligen Gerard Van der Berg, klädd i rött skinn, ställbar, längd 130, sitthöjd 38 cm
Fläckar, solblekt, bruksslitage
905098
2021-04-22