Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets slut, möjligen Gerard Van der Berg, klädd i rött skinn, ställbar, längd 130, sitthöjd 38 cm

Fläckar, solblekt, bruksslitage

905098

2021-04-22