Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets slut, möjligen Gerard Van der Berg, klädd i rött skinn, ställbar, sitthöjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, soltblekt, bruksslitage
905100
2021-04-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner