Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets slut, möjligen Gerard Van der Berg, klädd i rött skinn, ställbar, sitthöjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, soltblekt, bruksslitage

905100

2021-04-22