Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 2st, samtida, underrede i smide, med kvadratisk toppskiva i glas med dekorinläggning, ca höjd 53 cm 48x48 cm
Smärre bruksslitage, mindre ytrepor i glasskiva
905102
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här