Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAGNAR NYBERG (1893-1966): Liggande modell, olja på pannå, signerad och daterad -43, 54 x 65 cm.
Smärre ytslitage.
905115
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här