Ragnar Nyberg oljemålning
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAGNAR NYBERG (1893-1966): Liggande modell, olja på pannå, signerad och daterad -43, 54 x 65 cm.
Kuntoraportti
Smärre ytslitage.
905115
Päivämäärä:
2021-04-25