Ragnar Nyberg oljemålning

Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RAGNAR NYBERG (1893-1966): Liggande modell, olja på pannå, signerad och daterad -43, 54 x 65 cm.

Kuntoraportti

Smärre ytslitage.

905115

Päivämäärä:

2021-04-25