Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIORAMA, 1800-talets andra hälft, halvmodell av tremastad bark, skulpterat hav, yttermått 58x87 cm.

Åldersrelaterat ytslitage.

905121

2021-05-02