Keramik Rörstrand

Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand
Keramik Rörstrand

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, keramik, 7 dlr, vaser, skålar, blommönster, höjd ca 5,5-24 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, micronagg kan förekomma, en skål med krackelerad glasyr

905122

2021-04-26