Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, keramik, 7 dlr, vaser, skålar, blommönster, höjd ca 5,5-24 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, micronagg kan förekomma, en skål med krackelerad glasyr
905122
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här