Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1700-tal, bemålat, glasdörrar med bakomliggande hyllinredning med uttag för skedar samt tallriksspår, höjd 90, 90x21 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
905124
2021-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här