Hängskåp 1700-tal

Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal
Hängskåp 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, bemålat, glasdörrar med bakomliggande hyllinredning med uttag för skedar samt tallriksspår, höjd 90, 90x21 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

905124

2021-04-22