Josefina Holmlund

Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund

Klubbat för:

6 800 SEK

8 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjällfors, signerad och daterad J Holmlund 99, olja på duk, ca 92x66 cm

905127

2021-04-20