Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft, 4 bryggeristolar samt bord, längd 110, bredd 60, höjd 76 cm.

Ingår i tema "Trädgård"

Bruksslitage efter utomhusbruk, renoverade.

905130

2021-04-30