Fältstaffli Beckers

Fältstaffli Beckers
Fältstaffli Beckers
Fältstaffli Beckers
Fältstaffli Beckers
Fältstaffli Beckers
Fältstaffli Beckers

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLTSTAFFLI, Beckers, 1900-talets andra hälft, ek, ihopfällbar, brickmärkt, höjd 115 - 164 cm.

Bruksslitage, något anlupen metall.

905132

2021-05-02