Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 117/250, färglitografi, bladmått ca 55x76 cm
Zustandsbeschreibung
905135
2021-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner