Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 117/250, färglitografi, bladmått ca 55x76 cm

Zustandsbeschreibung

905135

2021-04-19