Lennart Hall oljemålning

Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART HALL (1921-2013): signerad Hall, a tergo titel "vårvatten I", olja på pannå, ca 105x155 cm

905137

2021-04-22