Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko

Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådig, fanerat i bl.a. valnöt, byråns höjd 16, 24x14 cm

Omfattande skador och fanerbortfall, lådbottnar saknas

905144

2021-04-19