Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
SKÅL, silver, 800, sannolikt Tyskland, med vapensköld i botten, på baksidan gåvogravyr daterad 1939, höjd ca 4, diameter 25 cm, vikt ca 643 g
Smärre slitage
905148
2021-04-21