Skål i silver

Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

SKÅL, silver, 800, sannolikt Tyskland, med vapensköld i botten, på baksidan gåvogravyr daterad 1939, höjd ca 4, diameter 25 cm, vikt ca 643 g

Smärre slitage

905148

2021-04-21