August Malmström akvarell

August Malmström akvarell
August Malmström akvarell
August Malmström akvarell
August Malmström akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

AUGUST MALMSTRÖM (1829-1901): Skogsparti, akvarell,
ej signerad, intyg i form av sterbhusetikett på baksidan, ca 22x14 cm

Ej examinerad ur ram

905149

2021-04-21