Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SIVERT LINDBLOM (född 1931): Archeonomische Zeichnung" signerad samt daterad 1977, numrerad 58/125, dagermått ca 62x46 cm
Zustandsbeschreibung
Löst blad med passepartout
905158
2021-04-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner