SIVERT LINDBLOM: Profiler

SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SIVERT LINDBLOM (född 1931): Archeonomische Zeichnung" signerad samt daterad 1977, numrerad 58/125, dagermått ca 62x46 cm

Zustandsbeschreibung

Löst blad med passepartout

905158

2021-04-21