Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, bemålat, 1800-talets slut, svarvade ben, skivan med målat schackbräde, höjd ca 78, 81x45 cm

Renoverat och kompletterat, sprickor, slitage

905165

2021-04-22