Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, bemålat, 1800-talets slut, svarvade ben, skivan med målat schackbräde, höjd ca 78, 81x45 cm
Renoverat och kompletterat, sprickor, slitage
905165
2021-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här