Asta Strömberg vaser 13 st

Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st
Asta Strömberg vaser 13 st

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASTA STRÖMBERG, vaser, 13 st, Strömbergshyttan 1950/60-tal, mestadels "Sputnik" underfång i lila, brungult, blågrått och grönt, 7 st signerade Strömberg/Strömbergshyttan och modellnummer, 5 st osignerade varav 3 st etikettmärkta, höjd ca 22-37

Några med svag invändig beläggning, några med smärre repor

905170

2021-04-26