Klubbat för:
4 200 SEK
6 000 SEK
JENNI PORKKA, samtida, "Sky 2", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 8/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm
Ej examinerad ur lam
905179
2021-04-24