Bengt Fransson, Skeppsbron

Bengt Fransson, Skeppsbron
Bengt Fransson, Skeppsbron
Bengt Fransson, Skeppsbron
Bengt Fransson, Skeppsbron
Bengt Fransson, Skeppsbron
Bengt Fransson, Skeppsbron

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Stockholmsmotiv från Skeppsbron", signerad Bengt Fransson samt A Tergo, olja på duk, ca 50 x 61 cm

905181

2021-04-21