SHAKYAMUNI BUDDHA

SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA
SHAKYAMUNI BUDDHA

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SHAKYAMUNI BUDDHA, brons, träsockel, Sydostasien, 1800-tal, höjd ca 14 cm med sockel ca 18 cm
Skador: Åldersslitage

905183

2021-04-19