LARS BOETHIUS

LARS BOETHIUS
LARS BOETHIUS
LARS BOETHIUS
LARS BOETHIUS

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): utsitk mot sjö, signerad Lars Boëthius, olja på pannå, 62x50 cm

905191

2021-04-26