LARS BOETHIUS
2021-04-21
905206
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): landskapsmotiv, signerad Lars Boëthius, olja på pannå, 46x38 cm