Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, möjligen Edvin Ollers för GAB, tenn, höjd ca 12 cm
Smärre bruksslitage, repor
905220
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här