Ett par ljusstakar, tenn

Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn
Ett par ljusstakar, tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, möjligen Edvin Ollers för GAB, tenn, höjd ca 12 cm

Smärre bruksslitage, repor

905220

2021-04-20